Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
PrezesCKM
PrezesCKM
elRuchacziSataniko
elRuchacziSataniko






Teraz jest 26 kwi 2024, o 18:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 2 kwi 2022, o 18:53 
Offline
generał brygady
Avatar użytkownika

Wiek: 46

Dołączył(a): 18 maja 2013, o 14:25
Posty: 6523
Lokalizacja: Świdnica
Podziękował : 268 razy
Otrzymał podziękowań: 278 razy
Firefox 98.0 64 bits Firefox 98.0 64 bits
Windows 7 (Seven) 64 bits Windows 7 (Seven) 64 bits
Screen Resolution: 1600 x 900 1600 x 900
Model: Szpetman "Żądło"
Utopia "PL-01"
Cytuj:
W kazdym razie ten post wlasnie umiera bo jesli mam czytać non stop że coś co buduję jest nierealistyczne bo nie bylo tauchów w afrika korps, bo zbyt duża srednica lufy, bo bez washa wygląda jak bezpłciowy eksponat z muzeum (pozdrowienia dla autora komentarza) bo jak wielkiego błedu nie popełnilem nie przeglądając 100 dokumentacji przed przystąpieniem do budowy modelu etc etc etc. To na prawde wolę budować go w samotnosci i cieszyć się postepami niż czytać jakiego to ch****jstwa nie zbudowałem


Dziękuję za pozdrowienia :ok
Nikt Ci tu po złości, czy też złośliwości, nie na wtykał błędów, raczej dostałeś tu wiele cennych porad. Nie chcesz to nie korzystaj z tej pomocy. Lep jak chcesz, ale nie oczekuj achów i ochów jeśli koś widzi w twojej pracy niedostatki. Z tego co widać po warsztacie to jesteś mało doświadczonym modelarzem, a brak pokory i stawianie focha to już zupełnie słabe podejście. Oczywiście życzę ci powodzenia i osiągnięcia efektów pracy które Cie satysfakcjonują.
Również serdecznie pozdrawiam :england

_________________
Per aspera ad astra !


http://www.ipmspolska.org.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 2 kwi 2022, o 19:34 
Offline
st. kapral
Avatar użytkownika

Wiek: 29

Dołączył(a): 12 mar 2021, o 09:50
Posty: 149
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Google Chrome Mobile 99.0.484 Google Chrome Mobile 99.0.484
Android Android
Screen Resolution: 412 x 732 412 x 732
Model: Hl KW 1 EHKRANAMI , HL TIGER 1
UZI napisał(a):
Cytuj:
W kazdym razie ten post wlasnie umiera bo jesli mam czytać non stop że coś co buduję jest nierealistyczne bo nie bylo tauchów w afrika korps, bo zbyt duża srednica lufy, bo bez washa wygląda jak bezpłciowy eksponat z muzeum (pozdrowienia dla autora komentarza) bo jak wielkiego błedu nie popełnilem nie przeglądając 100 dokumentacji przed przystąpieniem do budowy modelu etc etc etc. To na prawde wolę budować go w samotnosci i cieszyć się postepami niż czytać jakiego to ch****jstwa nie zbudowałem


Dziękuję za pozdrowienia :ok
Nikt Ci tu po złości, czy też złośliwości, nie na wtykał błędów, raczej dostałeś tu wiele cennych porad. Nie chcesz to nie korzystaj z tej pomocy. Lep jak chcesz, ale nie oczekuj achów i ochów jeśli koś widzi w twojej pracy niedostatki. Z tego co widać po warsztacie to jesteś mało doświadczonym modelarzem, a brak pokory i stawianie focha to już zupełnie słabe podejście. Oczywiście życzę ci powodzenia i osiągnięcia efektów pracy które Cie satysfakcjonują.
Również serdecznie pozdrawiam :england

Uzi, bez obrazy, ale skoro Ty jesteś tak k*rewsko doswiadczony to pochwal sie swoim modelem bo jakoś takiego nie widzialem w garazach oprocz nieskonczonego PL-01 ba! Nawet nie zaczętego porządnie a jesli nie masz nic czym bys sie mogl pochwalic to nie krytykuj innych, nie bede mial pokory do ludzi CHOROBLIWIE przyczepionych do rzeczywistości, i wymuszających takie podejście na innych. A jesli projekt tobie i stugatorowi sie nie podoba to tu nie wchodzcie i po kłopocie .... nikt was o łaskę zagladania do mojego garażu nie prosi, są ludzie którzy doceniają moją robote mimo że model ma swoje wady i to jest podejsciw godne szacunku a Ty i kolega dzielnie wierzący ze stworzą prawdziwy czolg z plastiku... prooooooośba :he . Również dziękuję za pozdrowienia. Btw. A co do mojego doświadczenia czy tez jego braku to wiesz co ci do tego? :) Po pierwsze jest to post publiczny po 2 jest miedzy nami różnica wieku więc z szacunku do grupy i do ciebie nie powiem ci tego bezposrednio tylko masz zagadkę na piekny sobotmi wieczór i domysl sie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 2 kwi 2022, o 19:46 
Offline
st. kapral
Avatar użytkownika

Wiek: 29

Dołączył(a): 12 mar 2021, o 09:50
Posty: 149
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Google Chrome Mobile 99.0.484 Google Chrome Mobile 99.0.484
Android Android
Screen Resolution: 412 x 732 412 x 732
Model: Hl KW 1 EHKRANAMI , HL TIGER 1
I jeszcze jedno, opinie użytkowników takich jak Wito, Kaczor, Prezes itd ktyrzy to mają duzo pięknych modeli bedę bral pod uwagę a Wy ktorzy pchacie sie z buciorami i nikomu niepotrzebnymi opiniami pchacie sie z krytyką nawet do postów sprzedaży to po prostu radziłbym sie zastanowić :) chodzić po forum i wkur... ludzi to nie sztuka :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 2 kwi 2022, o 20:10 
Offline
generał brygady
Avatar użytkownika

Wiek: 46

Dołączył(a): 18 maja 2013, o 14:25
Posty: 6523
Lokalizacja: Świdnica
Podziękował : 268 razy
Otrzymał podziękowań: 278 razy
Firefox 98.0 64 bits Firefox 98.0 64 bits
Windows 7 (Seven) 64 bits Windows 7 (Seven) 64 bits
Screen Resolution: 1600 x 900 1600 x 900
Model: Szpetman "Żądło"
Utopia "PL-01"
Wszystko się zgadza, rozgryzłeś mnie, masz rację :brawo
Mimo wszystko serdeczne pozdrowienia :ziew

_________________
Per aspera ad astra !


http://www.ipmspolska.org.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 2 kwi 2022, o 20:53 
Offline
st. kapral
Avatar użytkownika

Wiek: 29

Dołączył(a): 12 mar 2021, o 09:50
Posty: 149
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 12 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Google Chrome Mobile 99.0.484 Google Chrome Mobile 99.0.484
Android Android
Screen Resolution: 412 x 732 412 x 732
Model: Hl KW 1 EHKRANAMI , HL TIGER 1
Whatever... jesli ten model jest tak lipnie zrobiony nie musksz śledzić warsztatu, lepiej, żeby nie ranił Twoich oczu.
W każdym razie dziekuje za pomoc, i również pozdrawiam z całego serca :piwo


Ostatnio edytowano 2 kwi 2022, o 21:19 przez Gizmooo, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 2 kwi 2022, o 21:04 
Offline
generał brygady
Avatar użytkownika

Wiek: 46

Dołączył(a): 18 maja 2013, o 14:25
Posty: 6523
Lokalizacja: Świdnica
Podziękował : 268 razy
Otrzymał podziękowań: 278 razy
Firefox 98.0 64 bits Firefox 98.0 64 bits
Windows 7 (Seven) 64 bits Windows 7 (Seven) 64 bits
Screen Resolution: 1600 x 900 1600 x 900
Model: Szpetman "Żądło"
Utopia "PL-01"
Nadinterpretacja, ale niech Ci będzie :(
Wierz mi twój model nie rani moich oczu :) Mógłbyś go zrobić lepiej ale nie chcesz, szanuję :ok
Ale co ja tam wiem, lepie te swoje gluty prawie czterdzieści lat i dalej się uczę :oops:

_________________
Per aspera ad astra !


http://www.ipmspolska.org.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 2 kwi 2022, o 22:22 
Offline
podpułkownik
Avatar użytkownika

Wiek: 64

Dołączył(a): 1 lip 2017, o 12:11
Posty: 3618
Lokalizacja: ruda slaska
Podziękował : 101 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Google Chrome Mobile 100.0.48 Google Chrome Mobile 100.0.48
Android Android
Screen Resolution: 360 x 640 360 x 640
Model: t-34/85
tiger I TIKI

Sd.Kfz. 141 PzKpfw III L
Sd.Kfz. 141 PzKpfw III G
SIG 33 B
Cromwell "HELA"
Sdkfz 166 Brumbar
Sdkfz 171 PzKpfw V Panther
m4a3 sherman 105mm "MARS"
Chopy dajcie sobie luzu :piwo

_________________
nie mam czasu jadę czołgiem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 2 kwi 2022, o 23:55 
Offline
st. chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Wiek: 37

Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 08:08
Posty: 1277
Lokalizacja: Las Vegas Północnego Mazowsza
Podziękował : 39 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy
Google Chrome Mobile 100.0.48 Google Chrome Mobile 100.0.48
Android Android
Screen Resolution: 360 x 748 360 x 748
Model: T-34/85
Sherman Mk III
Sherman Mk III
Cromwell Mk VIII
Mark IV
Panzer IV Ausf. G
Panther Ausf. G
Gizmooo pamiętaj, że decydując się na upublicznienie relacji z budowy każdego modelu na forum, musisz być otwarty na wszelkie komentarze, zarówno te pozytywne jak i negatywne.

Oczywiście modelarz wykonuje swoje dzieło zgodnie z własnymi możliwościami i oczekiwaniami, ale każdy ma tu też możliwość wypowiedzenia się w danym temacie, zwłaszcza w formie konstruktywnych uwag - ja takie szczególnie doceniam, gdyż znacząco pomagają w autorozwoju.

Generalnie modelarze to taka grupa społeczna, od której przy odpowiednim poprowadzeniu rozmowy, jesteś w stanie uzyskać odpowiedzi na wszystkie dręczące Cię pytania i wątpliwośći...

Jesteśmy bardzo otwartymi ludźmi, którzy w dużej części znają się tutaj prywatnie. Często spotykamy się, bądź jeśli nie ma takiej możliwości, toczymy długie rozmowy telefoniczne, smsowe, mailowe, na temat naszego wspólnego hobby :friends

Nie ma tu mowy o jakiejkolwiek ksenofobii, wywyższaniu się bo każdy z nas jest na różnym poziomie doświadczenia, więc szanujmy się :pala

Krótko jesteś jeszcze na forum, więc podrzucam link do pewnej bardzo ciekawej i zdecydowanie inspirującej lektury, która daje szansę na odkrycie wielu fajnych tricków w dalszej pracy:
viewtopic.php?f=124&t=780&hilit=%C5%BB%C4%85d%C5%82o

A teraz, idę spać bo rano trzeba odwiedzić warsztat - cichosklejactwo samo się nie zrobi :piwo



Za ten post autor Biały otrzymał podziękowania - 2 UZI(4 kwi 2022, o 06:47), wito06(3 kwi 2022, o 00:33)
Ocena:20%
 
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 3 kwi 2022, o 06:51 
Offline
sierżant
Avatar użytkownika

Wiek: 45

Dołączył(a): 24 lut 2020, o 12:42
Posty: 402
Lokalizacja: Gro(ß)dzisk Werke GmbH
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 17 razy
Firefox 98.0 Firefox 98.0
Windows 7 (Seven) Windows 7 (Seven)
Screen Resolution: 865 x 486 865 x 486
Model: StuG III Ausf. F/8
StuG IV
StuG 36(n.Art auf Fgst E-25)
StuH 42 Ausf.G

Jadźka z Tajgi->Sturmtiger B

StuG III Ausf.G
Grille 12
Gizmooo napisał(a):
(...)A jesli projekt tobie i Stugatorowi sie nie podoba to tu nie wchodzcie i po kłopocie .... nikt was o łaskę zagladania do mojego garażu nie prosi, są ludzie którzy doceniają moją robote mimo że model ma swoje wady i to jest podejsciw godne szacunku a Ty i kolega dzielnie wierzący ze stworzą prawdziwy czolg z plastiku... prooooooośba :he . Również dziękuję za pozdrowienia. Btw. A co do mojego doświadczenia czy tez jego braku to wiesz co ci do tego? :) Po pierwsze jest to post publiczny po 2 jest miedzy nami różnica wieku więc z szacunku do grupy i do ciebie nie powiem ci tego bezposrednio tylko masz zagadkę na piekny sobotmi wieczór i domysl sie :)


A teraz ukuj to w rymy i zarapuj.
Gdzie napisałem, że mi się twoja praca nie podoba?

Na pierwszej stronie wątku napisałeś:
Gizmooo napisał(a):
Na czołgu ze zdjęcia będę opierał tylko malowanie i ewentualne ślady eksploatacji, reszta będzie tak jak w 3H (...)

... więc nic nie doradzałem w temacie, jak coś wykonać i "takie tam", a już na pewno bez złośliwości.
Na trzynastej zadałeś pytanie, więc na nie odpowiedziałem. Nigdzie żadnej krytyki wobec twojej pracy nie było. Przykre, że to inaczej zinterpretowałeś.
Rób dalej swoje, bo hobby ma sprawiać przyjemność, a nie spinę.

_________________
Lokalny watażka


StuG, Honor, browary.

Obrazek



Za ten post autor StuGator otrzymał podziękowanie od UZI(4 kwi 2022, o 06:48)
Ocena:10%
 
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pzkpw 3H
PostNapisane: 3 kwi 2022, o 08:07 
Offline
st. chorąży
Avatar użytkownika

Wiek: 33

Dołączył(a): 26 sty 2019, o 17:32
Posty: 1079
Lokalizacja: Tuchów
Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Google Chrome Mobile 99.0.484 Google Chrome Mobile 99.0.484
Android Android
Screen Resolution: 393 x 873 393 x 873
Model: 105mm King Tiger 1946 Tamiya
Centurion AVRE "Easy Posse" Tamiya
Abrams Tamiya
Gizmo poczytaj trochę forum zanim komuś coś powiesz.

Daj sobie na wstrzymanie bo nikt Ci tu na źle nie mówi

_________________
Tough kitty, cold kitty, big machine of doom. Deadly kitty, panzer kitty, Boom, boom boom...



Za ten post autor igi911 otrzymał podziękowanie od UZI(4 kwi 2022, o 06:48)
Ocena:10%
 
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL