Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
PrzemusM
PrzemusM






Teraz jest 8 cze 2026, o 20:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 maja 2026, o 09:52 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Google Chrome 147.0.0. Google Chrome 147.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
madeira napisał(a):
Brakuje tam jakiegoś czołgu z krzyżykiem na boku :hmm

To widok z lornetki Wittmanna :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2026, o 09:10 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 42

Dołączył(a): 25 lut 2013, o 13:22
Posty: 3591
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 99 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Safari Mobile 18.6 Safari Mobile 18.6
iPhone iPhone
Screen Resolution: 414 x 896 414 x 896
Model: Tiger I 1331
King Tiger 222
M1A2 Abrams SEP
Za jakiś czas może uda się tą inscenizację zrobić ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2026, o 10:00 
Offline
generał brygady
Avatar użytkownika

Wiek: 48

Dołączył(a): 18 maja 2013, o 15:25
Posty: 6532
Lokalizacja: Świdnica
Podziękował : 268 razy
Otrzymał podziękowań: 278 razy
Firefox 150.0 64 bits Firefox 150.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1200 1920 x 1200
Model: Szpetman "Żądło"
Utopia "PL-01"
Fajny :brawo
Lubię Szpetmany :ok

_________________
Per aspera ad astra !


http://www.ipmspolska.org.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2026, o 08:56 
Offline
kapral
Avatar użytkownika

Wiek: 48

Dołączył(a): 20 wrz 2024, o 08:00
Posty: 119
Lokalizacja: Morąg
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Firefox 115.0 64 bits Firefox 115.0 64 bits
Windows 7 (Seven) 64 bits Windows 7 (Seven) 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: -
Kaczor napisał(a):
W końcu skompletowałem bebechy wieży - odrzut na serwie od Taigena i dym z lufy Heng Longa:

Wygląda profesjonalnie ;)
bardzo efektowne


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL