Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
PrzemusM
PrzemusM






Teraz jest 8 cze 2026, o 20:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Regulamin działu KUPIĘ/SPRZEDAM

1. Sprzęt należy dokładnie i sumiennie opisać, podać wszelkie wady i stan.
2. Należy wstawić aktualne zdjęcia przedmiotu
3. Należy podać cenę, lub jeżeli to aukcja, zaznaczyć w temacie i podać link do aukcji.
4. Należy unikać zbędnych komentarzy odnośnie ceny, chyba że ta jest z kosmosu i może narazić na straty kupującego.
5. Ogłoszenie bez zdjęcia i ceny będzie usunięte.
6. Rezerwacje najwyżej na 24h, chyba że sprzedający napisze inaczej, rezerwacja oznacza zgodę na warunki sprzedaży w tym cenę.
6. Kolejność zgłoszeń w wątku, chyba że w ogłoszeniu napisane jest inaczej.
7. Odświeżanie nie częściej niż co 3 dni



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2026, o 00:29 
Offline
podporucznik
Avatar użytkownika

Wiek: 39

Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 09:08
Posty: 1587
Lokalizacja: Las Vegas Północnego Mazowsza
Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy
Google Chrome 147.0.0. Google Chrome 147.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1231 x 770 1231 x 770
Model: Panzer IV Ausf G
T-72 M
T-34/85
T-34/76
Sherman Mk III
Sherman Mk III
Panther Ausf. G
Cromwell Mk VIII
Leopard 2a6


Załączniki:




Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2026, o 00:30 
Offline
podporucznik
Avatar użytkownika

Wiek: 39

Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 09:08
Posty: 1587
Lokalizacja: Las Vegas Północnego Mazowsza
Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy
Google Chrome 147.0.0. Google Chrome 147.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1231 x 770 1231 x 770
Model: Panzer IV Ausf G
T-72 M
T-34/85
T-34/76
Sherman Mk III
Sherman Mk III
Panther Ausf. G
Cromwell Mk VIII
ABRAMS


Załączniki:





Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2026, o 19:03 
Offline
sierżant
Avatar użytkownika

Wiek: 36

Dołączył(a): 27 paź 2014, o 17:50
Posty: 383
Lokalizacja: Katowice/Chorzow
Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Google Chrome Mobile 148.0.0. Google Chrome Mobile 148.0.0.
Android Android
Screen Resolution: 412 x 918 412 x 918
Model: Panzer III, Su-100, T-34/85
Powstające: Is-2, Bergepanzer 3 Buffel, Sdkfz.251
Czekające: Sherman (bedzie crab),Panzer II Luchs, T-34/85 (bedzie bunkier z wieży i VT-34 z podwozia), Leopard2a6. KV-1
Pantera sliczna. Co ma za bebchy?

_________________
roll out!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2026, o 21:51 
Offline
podporucznik
Avatar użytkownika

Wiek: 39

Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 09:08
Posty: 1587
Lokalizacja: Las Vegas Północnego Mazowsza
Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy
Google Chrome Mobile 148.0.0. Google Chrome Mobile 148.0.0.
Android Android
Screen Resolution: 384 x 854 384 x 854
Model: Panzer IV Ausf G
T-72 M
T-34/85
T-34/76
Sherman Mk III
Sherman Mk III
Panther Ausf. G
Cromwell Mk VIII
pi0tru55 napisał(a):
Pantera sliczna. Co ma za bebchy?

Z tego co wiem to wszystko na HL jest oparte.

KOLEDZE ZALEŻY NA SPRZEDAŻY, DLATEGO POPROSIŁ O DODANIE TU INFORMACJI, ŻE CENY MOGĄ BYĆ BARDZO ATRAKCYJNE.

DLATEGO: DZWONIĆ, DOPYTYWAĆ, NEGOCJOWAĆ :friends


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL