Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
PrzemusM
PrzemusM






Teraz jest 8 cze 2026, o 04:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 maja 2026, o 17:14 
Offline
mł. chorąży
Avatar użytkownika

Wiek: 51

Dołączył(a): 27 lut 2023, o 00:18
Posty: 645
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 17 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Firefox 151.0 64 bits Firefox 151.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: Skala 1:10
KW-2, VK72.01(k), Pz.Kpfw. VII Löwe, pantera 2
Wersja A

U mnie wieża napędzana jest serwem 360 (serwo standard ok 12kg), wychylenie drążka steruje prędkością obrotu, drążek ze sprężyną wraca do centrum, ale inni pewnie będą chcieli żeby dało się podpiąć mechanikę z henglonga a tam nie wiem jak to działa.

nie używam silników szczotkowych do niczego, tylko serwa, czyste RC i tak pewnie będzie w większości modeli 1:10 i 1:6,
w skali 1:16 w większości to modyfikacje henglonga
niech się tu wypowie ktoś kto ma henglonga.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2026, o 09:06 
Offline
kapral
Avatar użytkownika

Wiek: 48

Dołączył(a): 20 wrz 2024, o 08:00
Posty: 119
Lokalizacja: Morąg
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 4 razy
Firefox 115.0 64 bits Firefox 115.0 64 bits
Windows 7 (Seven) 64 bits Windows 7 (Seven) 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: -
denior napisał(a):
(...) nie używam silników szczotkowych do niczego, tylko serwa, czyste RC i tak pewnie będzie w większości modeli 1:10 i 1:6,
w skali 1:16 w większości to modyfikacje henglonga niech się tu wypowie ktoś kto ma henglonga.

Pytam bo nie byłem pewny czy mogę zrobić dla ciebie płytę bez kontrolerów szczotkowców ... teraz już wiem że mogę.
Tak, niech się wypowiedza "henglongiści". W moim KingTiger (HL) sa silniczki więc podejrzewam że tak będzie w innych. Chyba muszę dodać dwa małe kontrolerki w następnej wersji płyty.

Tutaj film instruktażowy pokazujący jak będzie sie wgrywało nowy program ściągnięty z neta i wgrany na kartę pamięci:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 182 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL