Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
chwistek
chwistek






Teraz jest 10 cze 2026, o 07:59

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 cze 2025, o 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Google Chrome 137.0.0. Google Chrome 137.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Plakat:


Załączniki:

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2025, o 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Google Chrome 137.0.0. Google Chrome 137.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Prośba do Ślązaków o zabranie elementów makiety bo z Ciechanowa nie zabierzemy nic poza drobnicą.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2025, o 11:41 
Offline
podpułkownik
Avatar użytkownika

Wiek: 66

Dołączył(a): 1 lip 2017, o 13:11
Posty: 3849
Lokalizacja: ruda slaska
Podziękował : 119 razy
Otrzymał podziękowań: 115 razy
Google Chrome 137.0.0. Google Chrome 137.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1200 1920 x 1200
Model: t-34/85
tiger I TIKI

Sd.Kfz. 141 PzKpfw III L
Sd.Kfz. 141 PzKpfw III G
SIG 33 B
Cromwell "HELA"
Sdkfz 166 Brumbar
Sdkfz 171 PzKpfw V Panther
m4a3 sherman 105mm "MARS"
Ja niestety nie mogę jechać :(

_________________
nie mam czasu jadę czołgiem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 cze 2025, o 14:49 
Offline
podporucznik
Avatar użytkownika

Wiek: 39

Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 09:08
Posty: 1587
Lokalizacja: Las Vegas Północnego Mazowsza
Podziękował : 58 razy
Otrzymał podziękowań: 70 razy
Google Chrome 137.0.0. Google Chrome 137.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: Panzer IV Ausf G
T-72 M
T-34/85
T-34/76
Sherman Mk III
Sherman Mk III
Panther Ausf. G
Cromwell Mk VIII
Kombinuj Witek, fajny skład już się zebrał na sobotę :friends


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2025, o 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Firefox 139.0 64 bits Firefox 139.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Było super ale karny jeżyk za brak wspólnej fotki na koniec ;)


Załączniki:









Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2025, o 13:04 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Firefox 139.0 64 bits Firefox 139.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
...


Załączniki:









Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2025, o 13:08 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Firefox 139.0 64 bits Firefox 139.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Laweta Tediego robiła furorę :)


Załączniki:









Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2025, o 13:11 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Firefox 139.0 64 bits Firefox 139.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
...

EDIT: relacja ze strony muzeum:
https://muzeumbronipancernej.pl/witajci ... e-relacja/


Załączniki:







Za ten post autor Kaczor otrzymał podziękowanie od PrezesCKM(1 lip 2025, o 08:47)
Ocena:10%
 
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2025, o 20:08 
Offline
st. sierżant

Wiek: 60

Dołączył(a): 23 gru 2017, o 14:41
Posty: 553
Lokalizacja: Bedzin
Podziękował : 3 razy
Otrzymał podziękowań: 29 razy
Google Chrome 137.0.0. Google Chrome 137.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1600 x 900 1600 x 900
Model: 12 modeli
Dzięki za miłe spotkanie. Miejsce klimatyczne. Mega podziękowania dla Bernarda za zapewnienie noclegu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2025, o 08:47 
Offline
major
Avatar użytkownika

Wiek: 66

Dołączył(a): 14 sie 2015, o 18:02
Posty: 2650
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 271 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy
Firefox 115.0 64 bits Firefox 115.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1366 x 768 1366 x 768
Braaawo, przepiękne modele, możemy już coraz więcej! Tedi jest najpotężniejszym "producentem" na FORUM, dogania Benia!

_________________
Pozdrawiam
Krzysztof Kaczorowski


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL