Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
PrzemusM
PrzemusM






Teraz jest 8 cze 2026, o 04:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 sty 2026, o 20:59 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Firefox 147.0 64 bits Firefox 147.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Marek prosił żeby wrzucić info:
https://www.facebook.com/events/1635234 ... discussion

W tym roku Drzonów wypada 1 maja (Piła jest następnego dnia). Tematem przewodnim będzie Zimna Wojna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2026, o 06:10 
Offline
st. szeregowy
Avatar użytkownika

Wiek: 52

Dołączył(a): 26 cze 2019, o 23:18
Posty: 45
Lokalizacja: Bytom Odrzański
Podziękował : 20 razy
Otrzymał podziękowań: 1 raz
Google Chrome 146.0.0. Google Chrome 146.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1366 x 768 1366 x 768
Model: LCM
Witam wszystkich i mam taka propozycje dla zmierzających do Drzonowa, mam działkę a w zasadzie łąkę na której można biwakować czyli dla tych którzy zmierzają lub wracają po imprezie w muzeum lecz nie za bardzo muszą się śpieszyć. Łatwy dojazd drogą utwardzoną a następnie gruntówka do samego miejsca biwakowania. Wprawdzie trochę S3 obok hałasuję to myślę że to miejsce spokojnie można było by używać na spotkania modelarskie. Chętnych zapraszam
Jak dojechać: zjazd na Nowe Miasteczko i przy stacji BP na Bytom Odrzański, przed wiaduktem (przed wsią Królikowice) zjazd na drogę do działki.


Załączniki:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2026, o 16:45 
Offline
st. chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Wiek: 53

Dołączył(a): 25 mar 2013, o 23:13
Posty: 1235
Lokalizacja: Polska Katowice
Podziękował : 225 razy
Otrzymał podziękowań: 52 razy
Google Chrome 147.0.0. Google Chrome 147.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: tygrys
Super dzięki brac namioty i cheja na biwak


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2026, o 14:40 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Google Chrome 147.0.0. Google Chrome 147.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Ostatecznie nie było nas w Drzonowie ale wrzucam relacje z lokalnych mediów dla formalności:

https://gazetalubuska.pl/radosne-swieto ... 28961529/3

https://gorzow.tvp.pl/93040326/modele-i ... -plenerowy


Załączniki:



Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL