Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
PrzemusM
PrzemusM






Teraz jest 8 cze 2026, o 19:46

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2026, o 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Firefox 150.0 64 bits Firefox 150.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Mój film z przejazdów, słychać też Białego chwilami ;)



Za ten post autor Kaczor otrzymał podziękowania - 2 madeira(4 maja 2026, o 09:34), Osa(4 maja 2026, o 06:31)
Ocena:20%
 
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2026, o 09:36 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 42

Dołączył(a): 25 lut 2013, o 13:22
Posty: 3591
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 99 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Google Chrome 147.0.0. Google Chrome 147.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: Tiger I 1331
King Tiger 222
M1A2 Abrams SEP
Super miejscówkę miałeś do nagrywania! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2026, o 09:56 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Google Chrome 147.0.0. Google Chrome 147.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Tak, wpadliśmy w ostatniej chwili, wszędzie były tłumy ale pracownik muzeum nas tam skierował :)


Załączniki:



Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 maja 2026, o 09:13 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 42

Dołączył(a): 25 lut 2013, o 13:22
Posty: 3591
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 99 razy
Otrzymał podziękowań: 159 razy
Safari Mobile 18.6 Safari Mobile 18.6
iPhone iPhone
Screen Resolution: 414 x 896 414 x 896
Model: Tiger I 1331
King Tiger 222
M1A2 Abrams SEP
Fajnie, że RCTANK.PL się tam pojawiło :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2026, o 07:14 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Google Chrome 147.0.0. Google Chrome 147.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
No mamy nadzieję że jeśli za rok się pojawimy to w większym gronie. Tu relacja z lokalnych mediów:
https://dziennikpucki.pl/turystyka/panc ... v-zdjecia/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2026, o 09:58 
Offline
generał brygady
Avatar użytkownika

Wiek: 48

Dołączył(a): 18 maja 2013, o 15:25
Posty: 6532
Lokalizacja: Świdnica
Podziękował : 268 razy
Otrzymał podziękowań: 278 razy
Firefox 150.0 64 bits Firefox 150.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1200 1920 x 1200
Model: Szpetman "Żądło"
Utopia "PL-01"
Widziałem relację na YT, świetna sprawa. Muszę się kiedyś wybrać do tego muzeum. A najlepiej na taką imprezę z Wami i modelem pod pachą :)

_________________
Per aspera ad astra !


http://www.ipmspolska.org.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 maja 2026, o 11:43 
Offline
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01
Posty: 5252
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 153 razy
Otrzymał podziękowań: 324 razy
Google Chrome 148.0.0. Google Chrome 148.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger
Prawdopodobnie będziemy ponownie w Kłaninie 4 lipca na imprezie "Pancerne Lato w Kłaninie".


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL