Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
PrzemusM
PrzemusM






Teraz jest 8 cze 2026, o 19:22

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 kwi 2026, o 07:42 
Offline
sierżant
Avatar użytkownika

Wiek: 39

Dołączył(a): 14 maja 2016, o 18:48
Posty: 473
Lokalizacja: Bytom
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 21 razy
Google Chrome Mobile 147.0.0. Google Chrome Mobile 147.0.0.
Android Android
Screen Resolution: 360 x 804 360 x 804
Model: M1A2 Abrams 1/16 Heng Long
T-90 -1/16 Heng Long
T-72 1/16 DeAgostini
M35 4x4 1/16 WPL
M35 6x6 1/16 WPL
GAZ-66 1/16 WPL
Padło zaproszenie od organizatora Bitwy Wyrskiej żeby przyjechać z czołgami. Impreza od 11 do 18. Jedzenie i picie zapewnia organizator, podobnie dostęp do prądu w razie potrzeby. Wie że jest potrzebny teren wygolony. Są chętni do udziału?

_________________
"...i zesłał Bóg czołgi na Ziemię by siały zamęt i zniszczenie..."


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2026, o 22:21 
Offline
sierżant
Avatar użytkownika

Wiek: 36

Dołączył(a): 27 paź 2014, o 17:50
Posty: 383
Lokalizacja: Katowice/Chorzow
Podziękował : 21 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Google Chrome Mobile 148.0.0. Google Chrome Mobile 148.0.0.
Android Android
Screen Resolution: 412 x 918 412 x 918
Model: Panzer III, Su-100, T-34/85
Powstające: Is-2, Bergepanzer 3 Buffel, Sdkfz.251
Czekające: Sherman (bedzie crab),Panzer II Luchs, T-34/85 (bedzie bunkier z wieży i VT-34 z podwozia), Leopard2a6. KV-1
Ktos coś ?

_________________
roll out!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL