Witaj Gościu, tutaj możesz się
zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RCCzołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne |
![]() |
| Ogłoszenia | |||
|---|---|---|---|
![]()
|
| Teraz jest 15 cze 2026, o 03:59 |
|
Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
|
Strona 1 z 2 |
[ Posty: 16 ] | Przejdź na stronę 1, 2 Następna strona |
|
| Autor | Wiadomość | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| jagus |
|
|||||
Wiek: 40 Dołączył(a): 11 cze 2018, o 22:34 Posty: 7 Lokalizacja: Bielsko Podziękował : 0 raz Otrzymał podziękowań: 0 raz 360 x 640
|
|
|||||
| Góra | |
|||||
| Marco64 |
|
||||
Wiek: 61 Dołączył(a): 17 mar 2015, o 11:23 Posty: 939 Lokalizacja: Chorzów Podziękował : 18 razy Otrzymał podziękowań: 16 razy 1280 x 800
Model: Sturmtiger 1/10 pełny metal , JS 2 - pełny metal w budowie |
|
||||
| Góra | |
||||
| adikx5 |
|
|||||
Wiek: 39 Dołączył(a): 7 sty 2014, o 19:21 Posty: 4113 Lokalizacja: Piotrowice koło Zatora ;) Podziękował : 30 razy Otrzymał podziękowań: 305 razy 360 x 640
Model: ze mnie :P |
|
|||||
| Góra | |
|||||
| kirek |
|
||||
Wiek: 46 Dołączył(a): 17 wrz 2016, o 17:42 Posty: 471 Lokalizacja: Mysiadło Podziękował : 12 razy Otrzymał podziękowań: 9 razy 1920 x 1080
Model: Kingtiger 1/6 |
|
||||
| Góra | |
||||
| Kaczor |
|
||||
|
Wiek: 44 Dołączył(a): 6 sie 2015, o 15:01 Posty: 5255 Lokalizacja: Ciechanów Podziękował : 153 razy Otrzymał podziękowań: 324 razy 1280 x 1024
Model: M4A3E4, M4A1(76)W, T-34/76, IS-2, Crusader, Stuart, Jagdtiger |
|
||||
| Góra | |
||||
| jagus |
|
|||||
Wiek: 40 Dołączył(a): 11 cze 2018, o 22:34 Posty: 7 Lokalizacja: Bielsko Podziękował : 0 raz Otrzymał podziękowań: 0 raz 360 x 640
|
|
|||||
| Góra | |
|||||
| Marco64 |
|
||||
Wiek: 61 Dołączył(a): 17 mar 2015, o 11:23 Posty: 939 Lokalizacja: Chorzów Podziękował : 18 razy Otrzymał podziękowań: 16 razy 1280 x 800
Model: Sturmtiger 1/10 pełny metal , JS 2 - pełny metal w budowie |
|
||||
| Góra | |
||||
| jagus |
|
|||||
Wiek: 40 Dołączył(a): 11 cze 2018, o 22:34 Posty: 7 Lokalizacja: Bielsko Podziękował : 0 raz Otrzymał podziękowań: 0 raz 360 x 640
|
|
|||||
| Góra | |
|||||
| khaki |
|
||||
Wiek: 44 Dołączył(a): 27 sty 2015, o 12:09 Posty: 434 Lokalizacja: Łódź Podziękował : 21 razy Otrzymał podziękowań: 12 razy 360 x 640
|
|
||||
| Góra | |
||||
| adikx5 |
|
|||||
Wiek: 39 Dołączył(a): 7 sty 2014, o 19:21 Posty: 4113 Lokalizacja: Piotrowice koło Zatora ;) Podziękował : 30 razy Otrzymał podziękowań: 305 razy 360 x 640
Model: ze mnie :P |
|
|||||
| Góra | |
|||||
|
Strona 1 z 2 |
[ Posty: 16 ] | Przejdź na stronę 1, 2 Następna strona |
|
Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
Kto przegląda forum |
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość |
| Nie możesz rozpoczynać nowych wątków Nie możesz odpowiadać w wątkach Nie możesz edytować swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz dodawać załączników |