Witaj Gościu, tutaj możesz się zarejestrować i uzyskać pełny dostęp na tej stronie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce

RCTANK.PL forum modelarskie czołgi RC

Czołgi RC w skali 1:16, 1:10, 1:6; Tamiya, Heng Long i inne

Ogłoszenia
Wszystkiego najlepszego
Kobi
dzokr






Teraz jest 28 mar 2024, o 16:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 paź 2022, o 19:47 
Offline
st. sierżant
Avatar użytkownika

Wiek: 44

Dołączył(a): 9 sty 2016, o 12:53
Posty: 581
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 68 razy
Otrzymał podziękowań: 11 razy
Google Chrome 105.0.0. Google Chrome 105.0.0.
Windows 7 (Seven) 64 bits Windows 7 (Seven) 64 bits
Screen Resolution: 1920 x 1080 1920 x 1080
Model: Tiger 1 ,Konigstiger,Jagdtiger,Jagdpanther
PrezesCKM napisał(a):
Bernard napisał(a):
PrezesCKM napisał(a):
Może zorganizujecie Hanyski zakończenie sezonu przy okazji to i my Gorole byśmy przyjechali, termin jest dobry bo to trzy dni wolne i jeszcze sporo czasu, pomyślcie ;)


Krzyśku.
Według mnie ważniejsze jest spotkanie modelarskie niż zakończenie sezonu, ale wiem że macie daleko.
A może warto przyjechać.


Beniu mnie nie chodziło o bibę na imprezie, ale przynajmniej zabezpieczenie noclegu i informacji o kateringu, to jest impreza świąteczna, ważne święto Dzień Niepodległości, my tak jak i Ty mamy bardzo daleko i jednego dnia nie bardzo się da obrócić. Dobrze by było się spotkać i pogadać, nawet przy coli czy browarku. Noclegi może będą tak jak spaliśmy poprzednio, dojazd to już pikuś, można też tam się spotkać wieczorem, ale żeby taką wyprawę zrobić to trzeba wiedzieć więcej i czy bylibyśmy w stanie się godnie adekwatnie do rangi imprezy pokazać. :)

Ale człowieku czego ty wymagasz jakiego kateringu czy noclegów, ja jeżdżę od tylu lat na Śląsk czy do Żagania za własne pieniądze za dojazd i ani raz nie płakałem o zwrot za przejazd czy nocleg, tak jak ty, za każdym razem od ciebie wychodzi czy zwrócą koszty, nikt nie płakał o zwrot każdy był zadowolony że mogliśmy się spotkać, na niektórych imprezach można się spodziewać zwrotów kosztów ale większość to jest na zasadzie pokazania naszego hobby
taka była idea forum, i nie podoba mi się to że np. jest impreza RCTANK a ty promujesz czy zbierasz do puszki na Ciechanów bo jesteś na imprezie RCTANK a nie na CKM.
Tyle w temacie



Za ten post autor snake666pl otrzymał podziękowanie od igi911(22 paź 2022, o 08:22)
Ocena:10%
 
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2022, o 12:08 
Offline
st. chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Wiek: 51

Dołączył(a): 25 mar 2013, o 22:13
Posty: 1157
Lokalizacja: Polska Katowice
Podziękował : 187 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy
Google Chrome Mobile 106.0.0. Google Chrome Mobile 106.0.0.
Android Android
Screen Resolution: 393 x 851 393 x 851
Model: tygrys
:lanie A ła :szydera


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2022, o 20:27 
Offline
kapitan
Avatar użytkownika

Wiek: 63

Dołączył(a): 14 sie 2015, o 17:02
Posty: 2392
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 178 razy
Otrzymał podziękowań: 88 razy
Firefox 106.0 64 bits Firefox 106.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1366 x 768 1366 x 768
Tedi ma rację tym komentarzem. Snake pokaż mi w którym miejscu ja chciałem jakiejś kasy, albo czytaj ze zrozumieniem, albo nie czytaj między wierszami. Jak robiłem imprezę w Ciechanowie to każdy miał informację o noclegach, nawet darmowych i kateringu. Każda ekipa dostała też upominek. Więc nie mów mi o pieniądzach. Na imprezach zbieraliśmy pieniądze nie dla klubu tylko dla Ukraińców. Jak poprowadzisz społecznie modelarnię dla dzieciaków przez 40 lat to pogadamy jak ciężko jest zdobyć na to każdą złotówkę, a ja prowadzę klub do dziś chociaż jestem ciężko chory. Igi nie uprawiaj bezsensownej klakierki, a jak masz coś do mnie to zapraszam na PW. Kaczor prosił żebym nie komentował tego wpisu, ale za dużo jest w nim niedomówień żeby ich nie wyjaśnić.

_________________
Pozdrawiam
Krzysztof Kaczorowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 paź 2022, o 00:46 
Offline
st. chorąży
Avatar użytkownika

Wiek: 32

Dołączył(a): 26 sty 2019, o 17:32
Posty: 1076
Lokalizacja: Tuchów
Podziękował : 52 razy
Otrzymał podziękowań: 36 razy
Google Chrome Mobile 106.0.0. Google Chrome Mobile 106.0.0.
Android Android
Screen Resolution: 393 x 873 393 x 873
Model: 105mm King Tiger 1946 Tamiya
Centurion AVRE "Easy Posse" Tamiya
Abrams Tamiya
Jpdl. Ja mam dość i chyba jak inni zacznę mieć na to forum wyjebane bo nawet nie można dać okejki jeśli się ma podobne Zdanie. A prezes niech nie udaje bo nie od dziś wiadomo że mam coś do Ciebie i zdziwiłby się pan z kąd mam info kto na jakim spotkaniu dyszki ze skarbonki wyciągał. Jak już pisałem żałuję że mnie wtedy nie było.wiec pozdrawiam i życzę nie czepiania się mnie na forum na którym już mnie nie będzie skoro po tym poście moderator usunie moje konto. To tak jakby się prezes zapomniał że mnie nie ma bo ja zawsze chciałem konwersować na forum skoro tak nazwa wskazuje a nie w pw bo to bez sensu. Btw. Skoro ludzie zaczynają opuszczać to forum to ja tak samo moge i śmiało moderator czy tam zwał jak zwał może śmiało usunąć moje konto bo coraz bardziej mam wyje.ane na to forum i wolę chyba pisać na Messengerze z forumowiczami i czerpać z tego pasje i mieć radoche jak przy 72jce na Niemcach czy tam Holandii. Bo skoro prezesowi ostatnio często się coś wytyka a prezes ma to w dupie nadal i jak już ktoś coś pocisnie to wola na mnie zamiast próbować się obronić to już lepiej sobie lepić coś w domu dla siebie i mieć z tego radoche niż pokazywać coś tu i tylko czekać aż prezes to skomentuje że i tak jest źle. Tak jak z tygrysem braci keszczysckich. Stara sprawa ale chyba dalej czekamy :he
Jpdl ile tak można. Chyba nawet kaczorowi wtedy było głupio xd
prezesie kuźwa ty nawet o imprezę w Ciechanowie males żal do forum ile to ona Ciebie nie wyszła. I teraz chyba wymagasz czegoś od innych. Chociaż Ciechanów to i tak chyba z dotacji....
A skoro już opuszczam to forum to o wielki prezesie wybacz moją zniewagę ale nawet najwybitniejsi z tego forum mają cię dość i to już od dawno ale ty jesteś zbyt ślepy by to zauważyć i żadne argumenty nie potrafią za tym przemówić. Pomijając to wszystko to naprawdę mam do Ciebie szacunek za modele pracę itd ale zrozum wreszcie że nie jesteś pępkiem świata

Ponowie moja prośbę.
Proszę o usunięcie mojego konta z tego forum. A jak kto ciekawy to zapraszam na zagraniczne bo trochę się dzieje ;)

Ps.jestem dumny że mając jeden gotowy model to ten 1 na 1 jeździ :D bez zaplecza jakie posiadają niektórzy. Miłego

_________________
Tough kitty, cold kitty, big machine of doom. Deadly kitty, panzer kitty, Boom, boom boom...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2022, o 00:45 
Offline
kapitan
Avatar użytkownika

Wiek: 63

Dołączył(a): 14 sie 2015, o 17:02
Posty: 2392
Lokalizacja: Ciechanów
Podziękował : 178 razy
Otrzymał podziękowań: 88 razy
Firefox 106.0 64 bits Firefox 106.0 64 bits
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1366 x 768 1366 x 768
Przykro mi jest bardzo że Igi nazwał mnie złodziejem "wyciągającym dyszki z puszki i chowającym je do kieszeni", rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce w Bobrownikach ale przy pełnej akceptacji Wita i po przeliczeniu pieniędzy przez Razora. Był to zwrot pieniędzy za kupione kaboszony "Wzorowy kierowca czołgu" a nie wyimaginowana przez kogoś kradzież, Razor dołożył jeszcze trzy dychy z własnej kieszeni. Nie chcę żadnych przeprosin, ale niech każdy wie jak naprawdę było. Nigdy nic nikomu nie ukradłem.

_________________
Pozdrawiam
Krzysztof Kaczorowski


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2022, o 09:50 
Offline
podpułkownik
Avatar użytkownika

Wiek: 64

Dołączył(a): 1 lip 2017, o 12:11
Posty: 3578
Lokalizacja: ruda slaska
Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Firefox 106.0 64 bits Firefox 106.0 64 bits
Windows 7 (Seven) 64 bits Windows 7 (Seven) 64 bits
Screen Resolution: 1143 x 858 1143 x 858
Model: t-34/85
tiger I TIKI

Sd.Kfz. 141 PzKpfw III L
Sd.Kfz. 141 PzKpfw III G
SIG 33 B
Cromwell "HELA"
Sdkfz 166 Brumbar
Sdkfz 171 PzKpfw V Panther
m4a3 sherman 105mm "MARS"
PrezesCKM napisał(a):
Przykro mi jest bardzo że Igi nazwał mnie złodziejem "wyciągającym dyszki z puszki i chowającym je do kieszeni", rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce w Bobrownikach ale przy pełnej akceptacji Wita i po przeliczeniu pieniędzy przez Razora. Był to zwrot pieniędzy za kupione kaboszony "Wzorowy kierowca czołgu" a nie wyimaginowana przez kogoś kradzież, Razor dołożył jeszcze trzy dychy z własnej kieszeni. Nie chcę żadnych przeprosin, ale niech każdy wie jak naprawdę było. Nigdy nic nikomu nie ukradłem.

_________________
nie mam czasu jadę czołgiem


Ostatnio edytowano 24 paź 2022, o 10:56 przez wito06, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2022, o 09:55 
Offline
podpułkownik
Avatar użytkownika

Wiek: 64

Dołączył(a): 1 lip 2017, o 12:11
Posty: 3578
Lokalizacja: ruda slaska
Podziękował : 100 razy
Otrzymał podziękowań: 101 razy
Firefox 106.0 64 bits Firefox 106.0 64 bits
Windows 7 (Seven) 64 bits Windows 7 (Seven) 64 bits
Screen Resolution: 1143 x 858 1143 x 858
Model: t-34/85
tiger I TIKI

Sd.Kfz. 141 PzKpfw III L
Sd.Kfz. 141 PzKpfw III G
SIG 33 B
Cromwell "HELA"
Sdkfz 166 Brumbar
Sdkfz 171 PzKpfw V Panther
m4a3 sherman 105mm "MARS"
wito06 napisał(a):
PrezesCKM napisał(a):
Przykro mi jest bardzo że Igi nazwał mnie złodziejem "wyciągającym dyszki z puszki i chowającym je do kieszeni", rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce w Bobrownikach ale przy pełnej akceptacji Wita i po przeliczeniu pieniędzy przez Razora. Był to zwrot pieniędzy za kupione kaboszony "Wzorowy kierowca czołgu" a nie wyimaginowana przez kogoś kradzież, Razor dołożył jeszcze trzy dychy z własnej kieszeni. Nie chcę żadnych przeprosin, ale niech każdy wie jak naprawdę było. Nigdy nic nikomu nie ukradłem.


To miało miejsce w Bobrowniach - komisyjne otwarcie skarbonki - następnie rozliczenie "wzorowych kierowców czołgu".

Ponadto chciałem przypomnieć że na forum dyskutujemy (czasem się spieramy) o modelarstwie i wszystkim co jest z tym związane.
Staramy się nie używać wulgaryzmów - w tym miejscu chciałem rzucić kamieniem ale jak to jest napisane "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci..... "

Jak ktoś coś ma do kogoś proszę poza forum -
"upomnij brata swego w cztery oczy - zyskasz przyjaciela" :england

AMEN

_________________
nie mam czasu jadę czołgiem



Za ten post autor wito06 otrzymał podziękowanie od PrezesCKM(24 paź 2022, o 12:28)
Ocena:10%
 
Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 paź 2022, o 13:45 
Offline
st. chorąży sztabowy
Avatar użytkownika

Wiek: 37

Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 08:08
Posty: 1263
Lokalizacja: Las Vegas Północnego Mazowsza
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 49 razy
Google Chrome 106.0.0. Google Chrome 106.0.0.
Windows NT 64 bits Windows NT 64 bits
Screen Resolution: 1536 x 864 1536 x 864
Model: T-34/85
Sherman Mk III
Sherman Mk III
Cromwell Mk VIII
Mark IV
Panzer IV Ausf. G
Panther Ausf. G
Prawda jest taka, że można spierać się odnośnie cech charakteru.

Każdy ma swój, swoje zachowania obarczone różnymi przywarami, które czasem mogą komuś nie pasować - jeśli tak jest to się po prostu z taką osobą nie gada i tyle.

Ponieważ żyjemy w jeszcze teoretycznie wolnym kraju, można oczywiście zaznaczyć, że komuś zwyczajnie odjeżdza peron i "pierd%*li farmazony.

Racja jest jak dup@, każdy ma swoją...

Inną rzeczą jest nie jeździć na spotkania, nie mieć zielonego pojęcia jak było i być na tyle bezczelnym pisząc otwartym tekstem, że ktoś kradnie.

Z całym szacunkiem, ale jest to zwykłe skurwysyństwo, które podchodzi pod paragraf (dokładnie art. 234 Kodeksu karnego)!!

Z Prezesem znamy się od ponad 25lat. Zawsze pomocny, otwarty na innych, chętnie dzielący się wiedzą Gość. Czasami oczywiście łatwy w obyciu nie jest - wielokrotnie sprzeczaliśmy się w różnych kwestiach, ale nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy pisać to co zaserwował wszystkim IGI.

Nie wiem zupełnie co masz do Krzyśka i czym osobiście Ci zawinił? Co za kompleksy i emocje Tobą chłopie targają, że po kilku uszczypliwościach do niego w poprzednich postach, doszło teraz do aż takiego wysrywu? Wcale się nie dziwie, że poprosiłeś o usunięcie konta - jest to najlepsze podsumowanie tego posta...

Snejku - w imprezach modelarskich i później też rekonstrukcyjnych, brałem i biorę udział od końca lat 90tych.

Nie są to pasje należące do najtańszych, ale ten kto oszczędza na pasji, sam sobie robi krzywdę.

Nie wymagam niewiadomo jakich luksusów, zwłaszcza, że przede wszystkim z Ciechanowa, jeździmy razem przez pół Polski, głównie po to, żeby spotkać się, pogadać i pośmiać z dobrymi kuplami - bo za takich mam ludzi poznanych tu na forum!

W dobrym tonie organizatorów każdej imprezy jest jednak uwzględnić i spróbować zapewnić ich uczestnikom choć podstawowy standard, tak żeby konkretna osoba jeszcze chętniej wróciła tam w kolejnej edycji.

Organizatorzy imprez z naszym udziałem często współpracują z lokalnymi władzami czy instytucjami, wiec załatwienie funduszy na podstawowy obiad dla uczestników to chyba nie jest wielki ból, prawda?

Każdy kierowca, który brał udział w imprezie organizowanej przez Prezesa, mógł liczyć na choć częściowy, jak nie pełny zwrot kosztów podróży, jakąś szamę i nocleg - jak nie w hotelu/akademiku to nawet u Niego w domu, kiedy impreza odbywała się w Ciechanowie. I tak było zawsze od kiedy pamiętam!

Ponadto jeśli uczestniczy on w organizacji jakiejś imprezy, to zupełnie nie rozumiem czemu ma się nie pojawiać logo naszego ciechanowskiego klubu, które jeśli jest to gdzieś z boku?

Był już temat, że dostało mu się za baner RCTANK, który zamówił żeby promować nasze forum na imprezie ciechanowskiej i też było ŹLE !!!

Tyle z mojej strony... :england



Za ten post autor Biały otrzymał podziękowanie od PrezesCKM(24 paź 2022, o 15:36)
Ocena:10%
 
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL